Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Ukończenia przedszkola

Dyplomy dla przedszkolaków to dla dzieci pierwsza forma uzyskania tego typu wyróżnienia. Wywołują uśmiech i zadowolenie na ich twarzach. Są dumne i chętnie pokazują je rodzicom. By zachęcić maluchy do dalszej pracy, warto motywować je od najmłodszych lat. Z tego powodu dyplomy dla dzieci przedszkolnych powinny zachęcać do ich zdobywania swoją estetyką, formą, kolorystyką i ciekawym dla dziecka motywem.

Dyplomy na zakończenie przedszkola

Oferowane przez nas dyplomy sprawią, że każde dziecko będzie w przyszłości miło wspominać swoje przedszkole. Uzyskanie dyplomu ukończenia przedszkola to dla dziecka duże przeżycie. Proponujmy szeroką gamę różnych wyróżnień, a ich kolorowe wzory ucieszą dzieci, które z przyjemnością się nimi pochwalą. Większość dyplomów posiada gotowe teksty i miejsce do wpisania imienia i nazwiska dziecka.

To, co dzieci lubią najbardziej - dyplomy dla przedszkolaków

Dyplom dla przedszkolaka musi być wesoły i przyciągać uwagę. Wśród zastosowanych przez nas motywów, mamy ilustracje nawiązujące do nauki i szkoły, np. z sympatyczną sową, które doskonale nadają się na zakończenie przedszkola. Wśród form, które na pewno zainteresują dzieci, proponujemy dyplomy przestrzenne 3D, a także z samoprzylepnym, odblaskowym znaczkiem, który stanowi dla dziecka dodatkową atrakcję. Można go przylepić w dowolnym miejscu, np. na kurtce czy plecaku.