Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Ukończenia zerówki

Ukończenie tzw. zerówki to definitywne przejście z przedszkola do szkoły. Dla dzieci dyplom ukończenia zerówki jest pewnym rodzajem pożegnania dotychczasowych sukcesów, znajomości, przyjaźni i znanych realiów. Oto bowiem po wakacjach staną się pełnoprawnymi uczniami. Te ostatnie chwile, jakie spędzą w przedszkolu powinny być dla nich miłe i napawać nadzieją, że powitanie szkoły będzie równie radosne.

Na zakończenie zerówki...

Biały Atrament szczególnie z myślą o tych dzieciach oferuje dyplomy ukończenia zerówki, które ucieszą każdego starszaka. Do wyboru macie Państwo dyplomy sztancowane, jednostronne oraz w formie kolorowych książeczek z naklejką w prezencie. Taki dodatkowy gadżet przykuwa uwagę dzieci i może być przez nie także wykorzystany jako np. naklejka odblaskowa, która poprawia widoczność na drodze, a to zwiększa ich bezpieczeństwo.

Kolorowo i radośnie

Dyplomy dla dzieci powinny być wesołe i ciekawe. Stąd w naszej ofercie wzory z żywymi kolorami, ale także spokojniejszymi pastelami, które są jednakowo przyjemne. Zawarte w dyplomach ilustracje są dopracowane w każdym szczególe. Prezentują uśmiechnięte postaci i mają bardzo sympatyczny wygląd. Przedstawiają dzieci lub zwierzęta, takie jak: ulubione przytulanki każdego dziecka, czyli misie czy kojarzone z mądrością i zdobywaniem wiedzy sowy. Ciekawym modelem jest także dyplom dwustronny w kształcie kotka. Wszystkie wykonane zostały z dobrej jakości kartonu o gramaturze 250 g.