Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Ukończenia szkoły podstawowej

Ukończenie szkoły podstawowej to ważny moment. Jest to zakończenie pierwszego etapu edukacji oraz przejście do kolejnego, bardziej zaawansowanego, dojrzalszego. Często ze zmianą szkoły łączą się: zmiana środowiska, nowi koledzy, nauczyciele, nowe wyzwania. Dobrze, aby ten uroczysty moment móc w przyszłości dobrze wspominać. Pomoże w tym wyjątkowy dyplom.

Na koniec podstawówki...

Dyplom ukończenia szkoły podstawowej to nie kolejne z wielu wyróżnień. Jego ranga jest znacznie wyższa. Zakończenie podstawówki to pretekst do wielu podsumowań, a także rozdanie świadectw, dzięki którym można starać się o przyjęcie do innej szkoły w swojej dalszej edukacji. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo symboliczne, jednostronne dyplomy gratulacyjne, z miłą ilustracją, jak również eleganckie dyplomy w formie teczek, oddające swoją szatą graficzną powagę chwili.

Krok w dorosłość

Ten typ dyplomów odchodzi swoim wyglądem od dziecinnych wyróżnień. Takie dokumenty otrzymują już absolwenci wyższych szkół i z różnej okazji dorośli. Składane teczki mogą mieć w środku wydrukowane gratulacje wraz z życzenia powodzenia w dalszej nauce. Mogą to być także teczki z wymienną wkładką oraz proste teczki, z miejscem na włożenie świadectwa i innych dyplomów. dokumenty w nich zawarte nie zniszczą się dzięki wysokiej jakości materiałów z jakich są wykonane. Część jest zdobiona godłem Polski lub flagą narodową. Posiadają także dodatkowe zdobienia takie jak: błyszcząca folia, element przyklejony na gąbce, zakładki tłoczone złotą folią, eleganckie i wytworne wzory.