Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Pasowania na ucznia

Dyplom pasowania na ucznia symbolicznie podkreśla przyjęcie dziecka do szkoły i rozpoczęcie nowego etapu życia. To podniosła chwila, która wymaga odpowiedniej oprawy i przygotowania.

Uroczyste dyplomy pasowania

Każdy dyplom posiada miejsce na podpis dyrektora i wychowawcy. Dyplomy są bardzo kolorowe, bogato ilustrowane, zatem spójna i estetyczna kompozycja jest tu bardzo ważna. Trzeba podkreślić, że wszystkie dyplomy są przy swoim wzornictwie bardzo czytelne. Dbamy o to, aby każdy z nich zachwycał swoją formą i był reprezentacyjny - dyplomem się chwalimy, możemy go np. powiesić w ramce lub postawić w widocznym miejscu.

Uroczyste powitanie – pasowanie na ucznia

Oferujemy dyplomy w różnym formacie, jednostronne, sztancowane, a także ciekawe dla dzieci trójwymiarowe. Dyplom pasowania na ucznia oprócz miejsca do wypisania nazwiska, daty, złożenia podpisów i życzeń okolicznościowych, może posiadać tekst przysięgi uczniowskiej. Poza nim wszystkie teksty wydrukowane na dyplomie stanowią powitanie ucznia w gronie szkolnej społeczności i zawierają życzenia wielu sukcesów, radosnej nauki i wyrazami nadziei, że szkoła stanie się miejscem, w którym dziecko będzie mogło rozwinąć swoje talenty oraz zainteresowania.