Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Pasowania na przedszkolaka

Pójście do przedszkola to dla dziecka duże przeżycie. Musi przyzwyczaić się do nowych warunków, osób, rozkładu dnia, do obcego miejsca. Gdy już się zaaklimatyzuje, przychodzi ważny moment pasowania na przedszkolaka. Z pewnością umili go kolorowy i sympatyczny dyplom, z którego dziecko będzie dumne i dzięki któremu w pełni poczuje przynależność do grupy.

Dyplomy dla dzieci przedszkolnych

Bogato ilustrowany dyplom na pasowanie dla przedszkolaka spodoba się każdemu maluchowi. Zadbaliśmy o przyjazne dzieciom motywy, takie jak zwierzęta (misie, motylki, jeżyki, żabki, krasnale), które mogą również odpowiadać nazwom grup, do których dzieci należą. Postaci na dyplomach są radosne, kolorowe, nawiązują do bohaterów bajek np. rycerzy.

Wysoka jakość dyplomów w niskiej cenie

Wszystkie dyplomy wykonane są z dobrej jakości kartonu o gramaturze 250 g, dzięki czemu są sztywne i nie jest łatwo je pogiąć. Nadruki są nie tylko ładne, ale również trwałe. Dyplomy dla przedszkolaków muszą przykuwać czymś uwagę dziecka. Ciekawym rozwiązaniem są elementy wypukłe jak przyklejona na gąbce sowa. Dodatkowym atutem naszych produktów jest cena. Większość dyplomów to koszt poniżej złotówki za sztukę!