Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Nagrody dyrektora / Podziękowania

Koniec roku szkolnego to nie tylko wyróżnienia dla uczniów, ale także podziękowania dla wychowawców, nauczycieli za trud włożony w przekazywanie wiedzy, ich zaangażowanie oraz opiekę nad dziećmi. Na wyrazy uznania zasługują także pracownicy administracyjni szkoły, bez których nie może ona sprawnie funkcjonować. Dlatego Biały Atrament proponuje Państwu dyplomy "Nagroda dyrektora szkoły".

Nagrody i podziękowania dyrektora szkoły

"Nagroda dyrektora szkoły" to dyplom, jaki można również wręczyć wszystkim osobom, partnerom, instytucjom, które w ciągu roku szkolnego aktywnie wspierały placówkę, działały wspólnie na rzecz dobra jej oraz uczniów. To doskonały sposób na zacieśnienie z nimi więzi i wróży dobrą współpracę w przyszłości. Dyplomy tego typu to także znakomite uzupełnienie wyróżnień jakie dyrektor szkoły przyznaje jej pracownikom. W tej kategorii również proponujemy bogate wzornictwo z motywami dziękczynnymi, takimi jak kwiaty, które tradycyjnie wręcza się w podziękowaniu. Posiadamy wersje podstawowe, do własnego zadruku, lub z gotowymi tekstami, jednostronne lub w formie teczek.

Szyk i elegancja

Nagrody dyrektora w tej drugiej formie to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie elegancję. Proponujemy ten rodzaj dyplomu, jeżeli zależy Państwu na wyrażeniu szacunku i podkreśleniu wartości z nim związanych. W swojej ofercie mamy niezwykle szykowne dyplomy wykonane z ozdobnego, skóropodobnego papieru, ze złotymi elementami tłoczonymi folią oraz wykończeniem w formie przewiązania biało-czerwonym sznurkiem. Do wyboru pozostają wkładki z podziękowaniami dla nauczycieli lub działu administracyjno-gospodarczego zarówno w szkole, jak i przedszkolu.