Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Dyplomy za osiągnięcia sportowe

O tym jak ważny jest sport w życiu człowieka, nikogo nie trzeba przekonywać. Istotne jest, by zachęcać dzieci do aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Uprawianie sportu wpływa na rozwój dziecka, jego zdrowie fizyczne i psychiczne, a także uczy rywalizacji, gry fair-play i pokonywania własnych słabości. Taki wysiłek i ogrom włożonej w osiągnięcie sukcesu pracy, zasługuje na szczególne uznanie.

Dyplomy sportowe dla dzieci

Proponujemy Państwu dyplomy sportowe dla dzieci, które są nieodłącznym elementem każdego konkursu, zawodów szkolnych i międzyszkolnych, olimpiad itp. W swoim asortymencie mamy dyplomy sportowca oraz reprezentanta szkoły, co brzmi bardzo dumnie. Dla ucznia startującego w zawodach liczy się nie tylko dyplom za osiągnięcia sportowe z wyróżnieniem, które miejsce się zajęło, ale też dobrze nagradzać uczniów, którzy nie zajęli miejsca na podium. Motywuje ich to do dalszej pracy i jest uznaniem także ich starań. W związku z tym w swojej ofercie mamy także dyplomy już za sam udział w konkursie.

Duch sportowej walki

Oczywiście dyplomy sportowe muszą swoja szata graficzną nawiązywać do tematu gry, rywalizacji, aktywności. Motywy w nich zawarte to: piłki, sprzęt sportowy, puchary, ilustracje przedstawiające aktywne dzieci, medale czy nawet wieńce laurowe, jakimi się nagradzało sportowców w starożytności. Ciekawe są nieco awangardowe motywy prezentujące sylwetki sportowców w nieoczywisty, designerski sposób.