Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Dyplomy wzorowego przedszkolaka i ucznia

Dyplom wzorowego ucznia to duże wyróżnienie i powód do dumy dla rodziców dziecka. Biały Atrament w swoim asortymencie posiada również dyplomy dla wzorowego przedszkolaka oraz (mniej formalne) dla super przedszkolaka. Są idealnym wyróżnieniem przyznawanym dodatkowo za zakończenie roku szkolnego. Podkreślają szczególne osiągnięcia dziecka w nauce oraz wzorowe zachowanie ucznia. Nie każdy może je zdobyć, co czyni je wyjątkowymi.

Nagroda dla wzorowych uczniów i przedszkolaków

Dla młodszych dzieci oferujemy dyplomy wzorowego przedszkolaka, które można wręczyć z okazji ukończenia przez dziecko przedszkola. Niektóre wzory zawierają jedynie miejsce do wpisania nazwiska dziecka, daty i złożenia podpisu przez wychowawcę, inne krótkie teksty gratulacyjne i życzenia powodzenia w dalszej nauce. Grafiki zastosowane w tych dyplomach to typowo dziecięce motywy np. jeżyki układające puzzle, przedszkolaki, dzieciaki z lupą odkrywające świat. Dla nieco starszych uczniów, kończących klasy I-III, mamy równie kolorowe dyplomy wzorowego ucznia. Istnieje także wersja ze znaczkiem "wzorowy uczeń" do samodzielnego uzupełnienia treści przez nauczyciela.

Dla tych, jeszcze starszych

Wśród oferowanych wzorów, proponujemy dyplomy o bardziej stonowanej kolorystyce i poważniejszej tematyce, które idealnie będą pasować dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej. Posiadamy tez bardzo eleganckie dyplomy z godłem i flagą narodową lub wypukłym tekstem, stanowiące świetne uzupełnienie do świadectwa szkolnego. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo dyplomy bardzo dobrego ucznia, którymi można wyróżnić uczniów o może nie wzorowych, ale również bardzo dobrych wynikach.