Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Dyplomy ukończenia

Świadectwa, wyróżnienia, gratulacje... koniec roku szkolnego to czas, kiedy uczniowie są nagradzani za swoje osiągnięcia w nauce. Biały Atrament oferuje dyplomy na zakończenie roku szkolnego na różnych etapach edukacji, począwszy od przedszkola po wszystkie klasy szkoły podstawowej. W zależności od wieku ucznia i rodzaju szkoły, którą kończy, proponujemy odpowiednie wzory dyplomów.

Dyplomy na koniec roku szkolnego

Dyplom na koniec roku szkolnego wydawany może być razem ze świadectwem, jak i osobno. Niemniej jednak okazja jest uroczysta, zatem musi mieć on właściwą oprawę. Dla najmłodszych oferujemy dyplomy ukończenia przedszkola lub zerówki. Mają one różny format, mogą być składane lub mieć formę książeczki z dodatkową, odblaskową naklejką. Wszystkie są ilustrowane przyjemnymi dla dzieci motywami. Dla nieco starszych uczniów mamy dyplomy ukończenia konkretnych klas z typowo szkolnymi odniesieniami (uczniowie, kredki, nauczyciel, tablica). Część klas jest wydrukowana, ale także posiadamy wzory, w których można samodzielnie uzupełnić numer.

Dyplomy ukończenia - dla tych starszych

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo dyplomy na koniec roku szkolnego jednostronne, dwustronne, trójwymiarowe i składane. Dla starszych uczniów kończących szkołę podstawową proponujemy poważniejsze motywy i dyplomy w formie teczek, z godłem, motywem flagi, aby podkreślić uroczysty charakter wydarzenia.