Pusty

Razem: 0,00 zł

Biały Atrament
ul. Aluzyjna 21F/810
03-148 Warszawa
NIP: 566-20-13-926

Dyplomy pasowania

Pasowanie na ucznia czy przedszkolaka to pierwszy moment zacieśniania więzi między uczniami a wychowawcą oraz między samymi podopiecznymi, którzy zaczynają odczuwać tożsamość grupową. Biały Atrament prezentuje kolorowe i oryginalne dyplomy na pasowanie na przedszkolaka, starszaka, ucznia, a także... czytelnika. Oferujemy różne wzory i formaty dla dzieci w różnym wieku.

Dyplomy na pasowanie

To, co wyróżnia oferowane przez nas dyplomy to oryginalne wzornictwo, wykonane specjalnie z myślą o dzieciach i wyjątkowych okazjach przy jakich są im wręczane wyróżnienia. Ich szata graficzna jest bardzo różnorodna. Te najbardziej kolorowe są przeznaczone dla dzieci młodszych, te stonowane bardziej pasują do starszych uczniów. W ofercie naszego sklepu znajdziecie także Państwo dyplomy ślubowania pierwszoklasisty.

Interesująca forma

Nie tylko ilustracje czy grafiki są naszym znakiem rozpoznawczym. Proponujemy dyplomy pasowania o różnych formatach i ciekawych formach, w tym: jednostronne, sztancowane, zawierające okienka, otwierane. Mamy też wzory trójwymiarowe przypominające książeczki dla najmłodszych dzieci, z wypukłą swoją przyklejoną na gąbce oraz z naklejkami w formie dodatkowego prezentu dla ucznia. Wszystkie dyplomy charakteryzuje niepowtarzalny styl oraz dobrej jakości papier i sam wydruk. Otrzymanie takiego dyplomu naprawdę napawa dziecko dumą i radością.