Pusty

Razem: 0,00 zł

Dyplomy ukończenia zerówki

Ukończenie tzw. zerówki to definitywne przejście z przedszkola do szkoły. Dla dzieci dyplom ukończenia zerówki jest pewnym rodzajem pożegnania dotychczasowych sukcesów, znajomości, przyjaźni i znanych realiów. Oto bowiem po wakacjach staną się pełnoprawnymi uczniami. Te ostatnie chwile, jakie spędzą w przedszkolu powinny być dla nich miłe i napawać nadzieją, że powitanie szkoły będzie równie radosne.

 • AN31

  Format: 
  A4 poziomo
  Papier: 
  Karton 250g
  Cena brutto: 
  0,99 zł
 • AN34

  Format: 
  A4
  Papier: 
  Karton 250g
  Cena brutto: 
  1,59 zł
 • AN29

  Format: 
  A4
  Papier: 
  Karton 250g
  Cena brutto: 
  0,99 zł
 • AN69

  Format: 
  A4
  Papier: 
  Karton 250g
  Cena brutto: 
  0,99 zł
 • AN77

  Format: 
  21 x 21 cm (po złożeniu)
  Papier: 
  Karton 250g
  Cena brutto: 
  2,19 zł

Na zakończenie zerówki...

Biały Atrament szczególnie z myślą o tych dzieciach oferuje dyplomy ukończenia zerówki, które ucieszą każdego starszaka. Do wyboru macie Państwo dyplomy sztancowane, jednostronne oraz w formie kolorowych książeczek z naklejką w prezencie. Taki dodatkowy gadżet przykuwa uwagę dzieci i może być przez nie także wykorzystany jako np. naklejka odblaskowa, która poprawia widoczność na drodze, a to zwiększa ich bezpieczeństwo.

Kolorowo i radośnie

Dyplomy dla dzieci powinny być wesołe i ciekawe. Stąd w naszej ofercie wzory z żywymi kolorami, ale także spokojniejszymi pastelami, które są jednakowo przyjemne. Zawarte w dyplomach ilustracje są dopracowane w każdym szczególe. Prezentują uśmiechnięte postaci i mają bardzo sympatyczny wygląd. Przedstawiają dzieci lub zwierzęta, takie jak: ulubione przytulanki każdego dziecka, czyli misie czy kojarzone z mądrością i zdobywaniem wiedzy sowy. Ciekawym modelem jest także dyplom dwustronny w kształcie kotka. Wszystkie wykonane zostały z dobrej jakości kartonu o gramaturze 250 g.